Tai toit

Oleme avatud
kohapeal einestamiseks
E–L 12.00–23.00

The Michelin Guide 2024 auhind

Meie restoran NOK NOK pälvis uue tulijana Michelini tunnustuse!

No nüüd on põhjust tähistada! Michelin jagas taas Eesti toidukohtadele tunnustusi ja soovitab sel aastal uue tulijana ka meie NOK NOKI! Oleme õnnelikud ja rõõmsad ning ääretult uhked oma ägeda tiimi üle, kelle igapäevane töö selle võimsa tunnustuse tõi!

Michelini inspektorid tõid välja, et NOK NOK pakub värskeid, särtsakaid ja maitseküllaseid roogi, mis esindavad Tai eri piirkondade maitseid. Tõelise boonusena märgiti ära võimalus proovida laia valikut roogadest meie maitsmismenüüst ning eriliselt nautisid nad meie kana-satay’d, rikkalikke karrisid ja maitsvaid desserte. Meie head püsikliendid on olnud sama meelt! Ootame ka uusi külalisi meie ehedaid Tai maitseid ise järele proovima ning enda lemmikuid leidma!

NOK NOK kuulub Tallink Grupi koosseisu ning siin kehtivad ka Club One’i soodustused!

Loe intervjuud peakokaga

Kuusepuu kaunistus

NOK NOK

Restoran NOK NOK toob Tai Kuningriigi ehedad maitsed otse Tallinna vanalinna. Restorani maitsete autentsuse eest vastutab peakokk Khampan Pukdangpan, kelle juhtimise all valmivad meie ida- ja põhjamaise interjööriga restoranis Tai köögi kõige ehedamad palad just sellisel kujul ja viisil, nagu see on kombeks tai rahval endal.

Restoranis on kuus erinevat saali. Restorani suurim põhisaal asub hoone sügavuses ja seal on 42 kohta. Veel kuuluvad restorani juurde kolm väiksemat saali, projektori ja muu tehnikaga seminariruum ning põhjaliku varustusega kokakool, kus saab oma oskusi korraga proovile panna umbes 20 inimest. Kokku on restoranis NOK NOK pinda üle 600 ruutmeetri.

Restoran NOK NOK kuulub mainekasse Põhjamaade parimate restoranide nimistusse The White Guide.

Khampan Pukdangpan

Peakokk – Khampan Pukdangpan

Autentse Tai köögiga restoranil NOK NOK on uus peakokk – Khampan Pukdangpan.

Khampan alustas oma tippkokaks kasvamise teekonda mõistagi Tais. Chef Pukdangpan on olnud mitme maailmatasemel luksushotelli restorani meeskonnas Tais aga ka Fijil, Maldiividel, Seišellidel, Marokos ning AÜEs.

Khampan on eestlaste maitsemeeli vürtsitanud ka varem. Nüüdsest teeb ta seda Tai kokakunsti austajate suureks rõõmuks taas ja seda restoranis NOK NOK.

NOKNOK kokakooli logo

NOK NOK kokakool

NOK NOKi avatud Tai kokakool 18. mail 2024

Kord kuus saab restoranis NOK NOK ka ise põlle ette siduda ning ehedaid Tai roogi valmistama õppida.

Mais õpime üheskoos valmistama krevette rohelise spargli ja austrikastmega. Oodatud on nii teravamate kui mahedamate elamuste otsijad, sest vürtsi saab iga osaleja lisada vastavalt oma maitsele.

Kokakooli kursus kestab 1,5 tundi ning maksumus ühele osalejale on 42 €.

Oma osalemisest anna palun meile teada, kirjutades aadressil: info@noknok.ee.

Suurepärane seltskond ja taipärased maitsed ootavad!

Owl sculpture

Miks NOK NOK?

Ehk jäite mõtlema, mida tähendab restorani nimi NOK NOK? Nime valimisel saime innustust restorani hoone kangialusest fassaadist, kus kummalgi pool välisust näete sammastel linnukuju. Tai keeles tähistabki nok lindu.

Need skulptuurid pärinevad teise maailmasõja eelsest ajast, nagu kogu hoone, mis elas selles piirkonnas ühena vähestest üle pommitamise. Miks tollased omanikud seadsid hoone sissekäiku valvama just linnud ja mis liiki linnud need on, on seni jäänud saladuseks.

Kinkekaart

NOK NOK kinkekaart

Kingi oma lähedastele maitseelamusi!

Pakume kinkekaarte, mida saab osta kohapealt.

Rohkem infot: info@noknok.ee.