OLEME AVATUD

kohapeal einestamiseks

E - L 12.00 - 23.00

 

 

 

 

 

 
Nok Nok

NOK NOK

Restoran NOK NOK toob Tai Kuningriigi ehedad maitsed otse Tallinna vanalinna. Restorani maitsete autentsuse eest vastutab peakokk Khampan Pukdangpan, kelle juhtimise all valmivad meie ida- ja põhjamaise interjööriga restoranis Tai köögi kõige ehedamad palad just sellisel kujul ja viisil, nagu see on kombeks tai rahval endal.

Restoranis on kuus erinevat saali. Restorani suurim põhisaal asub hoone sügavuses ja seal on 42 kohta. Veel kuuluvad restorani juurde kolm väiksemat saali, projektori ja muu tehnikaga seminariruum ning põhjaliku varustusega kokakool, kus saab oma oskusi korraga proovile panna umbes 20 inimest. Kokku on restoranis NOK NOK pinda üle 600 ruutmeetri.

Restoran NOK NOK kuulub mainekasse Põhjamaade parimate restoranide nimistusse The White Guide.

 
Nok Nok

Peakokk – Khampan Pukdangpan

Autentse Tai köögiga restoranil NOK NOK on uus peakokk – Khampan Pukdangpan.

Khampan alustas oma tippkokaks kasvamise teekonda mõistagi Tais. Chef Pukdangpan on olnud mitme maailmatasemel luksushotelli restorani meeskonnas Tais aga ka Fijil, Maldiividel, Seišellidel, Marokos ning AÜEs.

Khampan on eestlaste maitsemeeli vürtsitanud ka varem. Nüüdsest teeb ta seda Tai kokakunsti austajate suureks rõõmuks taas ja seda restoranis NOK NOK.

 
Nok Nok

MIKS NOK NOK?

Ehk jäite mõtlema, mida tähendab restorani nimi NOK NOK? Nime valimisel saime innustust restorani hoone kangialusest fassaadist, kus kummalgi pool välisust näete sammastel linnukuju. Tai keeles tähistabki nok lindu. Need skulptuurid pärinevad teise maailmasõja eelsest ajast, nagu kogu hoone, mis elas selles piirkonnas ühena vähestest üle pommitamise. Miks tollased omanikud seadsid hoone sissekäiku valvama just linnud ja mis liiki linnud need on, on seni jäänud saladuseks.

 
Nok Nok

NOK NOK kinkekaart

Kingi oma lähedastele maitseelamusi!

Pakume kinkekaarte, mida saab osta kohapealt.

Rohkem infot: info@noknok.ee

 
Nok Nok

tarbijamärgis "siin on turvaline"

Oleme liitunud Tallinna turismiteenuse pakkujate „Hea tahte kokkuleppega“. Kinnitame, et järgime COVID-19 leviku tõkestamise nõudeid ja pühendume turvalise keskkonna tagamisele nii oma kliendile kui ka töötajatele.

Mida saad Sina hea klient teha?
- Külasta meid alati tervena.
- Restoranis olles hoia teiste inimestega distantsi.
- Desinfitseeri käsi – restoran on varustatud mitmete dosaatoritega.
- Teenuste tasumisel arvelda võimalusel kaardiga.

Loe lähemalt Hea tahte kokkuleppest